przez Abek » niedziela, 25 listopada 2012, 16:56
To jeszcze wiem który to ogórek

hmm B udzik w niebieskiej koszuli czy z 3 dniowym zarostem?
Edit:
Tas z herbatką wygląda jak zdjęcie profilowe na fb albo nk xD
Ostatnio edytowano niedziela, 25 listopada 2012, 16:57 przez
Abek, łącznie edytowano 1 raz