forumowy opłatek

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

forumowy opłatek

Postprzez Budzik » czwartek, 29 listopada 2012, 16:45

jako ze ostatnia inicjatywa RAVa dosc fajnie zostala przez was przyjeta i udala sie, wymyslilismy zorganizowanie forumowego oplatka, termin bedize pewnie blizej swiat bozego narodzenia. jesli macie jakeis miejsca/pomysly organizacji takiego spotkania to piszcie
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Re: forumowy opłatek

Postprzez Gof » czwartek, 29 listopada 2012, 21:46

Budzik napisał(a):wymyslilismy zorganizowanie forumowego oplatka

Z czystej ciekawości - "wymyśliliśmy" tzn. kto?
Gof
 

Postprzez Budzik » piątek, 30 listopada 2012, 12:25

Ja
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Nyuno » piątek, 30 listopada 2012, 15:35

A od kiedy występujesz w liczbie mnogiej? :roll:
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez moro99 » piątek, 30 listopada 2012, 16:20

Budzik wychodzi z inicjatywa a wy sie czepiacie. No panowie i panie ...
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ch3st3r3k » piątek, 30 listopada 2012, 22:35

Ja się nawet piszę ale dobrze by bylo jak by imprezka trawala tak mniej wiecej do 3 :D bo godzinke to dam rade na srodmiesciu przeczekac na pociag:)
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez moro99 » piątek, 30 listopada 2012, 22:47

ch3st3r3k, Ja to pewnie niebede pil - jak sie dorzucisz na paliwo do puszki to mozemy sie dogadac :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ch3st3r3k » piątek, 30 listopada 2012, 22:49

wiesz najlpesze powroty sa pociagami:d ale jak by sie skonczylo wczesniej to pewnie bym skorzystal daleko nie bedziesz mial w nocy to pusto wiec chwila moment:)
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez Nyuno » niedziela, 2 grudnia 2012, 22:55

moro99 napisał(a):Budzik wychodzi z inicjatywa a wy sie czepiacie. No panowie i panie ...

To nie inicjatywa mi przeszkadza, tylko sposób jej przekazania.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez unio » poniedziałek, 3 grudnia 2012, 11:13

Pewnike i tak będzie w Warszawie albo okolicach więc ja podzielę się z Wami "interaktywnie"
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez RAV » środa, 12 grudnia 2012, 22:24

9 postów pier.olenia o formie przekazu a za to zero konkretów :P Już nawet moja Aneta się dopytuje czy spotykamy się czy nie ? a tu nic.


????????????????????????????????????????????????
Ostatnio edytowano środa, 12 grudnia 2012, 22:24 przez RAV, łącznie edytowano 1 raz
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez ziomek4000 » czwartek, 13 grudnia 2012, 09:47

sam bym chętnie do was przyjechał ale troszkę daleko :(
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Avatar użytkownika
ziomek4000
 
Posty: 1337
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez TasmaN » czwartek, 13 grudnia 2012, 16:31

Zrobmy spotkanie w sobote coooo? Nie ta ale nastepna... pasuje Wam?
TasmaN
 

Postprzez Gof » czwartek, 13 grudnia 2012, 16:38

Ta co będzie za 2 dni nie pasuje. Następna pasuje. Chyba że nie wyzdrowieję do tego czasu... ale powinienem.
Ostatnio edytowano czwartek, 13 grudnia 2012, 16:38 przez Gof, łącznie edytowano 1 raz
Gof
 

Postprzez ADHD » sobota, 15 grudnia 2012, 14:20

a dlaczego nie niedziela
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » sobota, 15 grudnia 2012, 14:27

Budzik, co dalej w temacie? Ja sie chetnie pisze na nastepna sobote.
TasmaN
 

Postprzez BiEdRoN » niedziela, 16 grudnia 2012, 22:38

nie zapomnijcie o szopce :mrgreen:

Obrazek
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez bryndzus » wtorek, 18 grudnia 2012, 06:52

Genialne!!! jakby Jezusek urodził się dwa tysiące lat później to zamiast baranków i osiołków w stajni stałby na pewno GSXF600 (i może parę innych moto)
Lewa w górę!!!
bryndzus
 
Posty: 25
Dołączył(a): niedziela, 16 grudnia 2012, 19:49
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez TasmaN » wtorek, 18 grudnia 2012, 14:15

a konkretow dalej zadnych ;(
TasmaN
 

Postprzez moro99 » czwartek, 20 grudnia 2012, 15:14

Panowie i panie to jak ?
w sobote o 20 tam gdzie ostatnio ?
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości