jako ze ostatnia inicjatywa RAVa dosc fajnie zostala przez was przyjeta i udala sie, wymyslilismy zorganizowanie forumowego oplatka, termin bedize pewnie blizej swiat bozego narodzenia. jesli macie jakeis miejsca/pomysly organizacji takiego spotkania to piszcie
przez ch3st3r3k » piątek, 30 listopada 2012, 22:49
wiesz najlpesze powroty sa pociagami:d ale jak by sie skonczylo wczesniej to pewnie bym skorzystal daleko nie bedziesz mial w nocy to pusto wiec chwila moment:)
Genialne!!! jakby Jezusek urodził się dwa tysiące lat później to zamiast baranków i osiołków w stajni stałby na pewno GSXF600 (i może parę innych moto)