przez Loku » poniedziałek, 3 sierpnia 2009, 09:09
mam podobny dylemat kiedyś ŚM to było coś a teraz z każdym numerem jest gorzej, w pewnym momencie M zacząl mi sie bardziej podobać ale to też nie jest to jeszcze dużo obrazków i to dużych a mało treści tak naprawde w tych testach, same przedruki mało typowo polskich artykułów. Kupuje oba czasopisma ŚM z patriotyzmu (z lekką nadzieje że to już ten dobry numer) a M bo jest wiecej do oglądania i mimo wszystko do czytania. ŚM denerwuje mnie to że zaczeli zajmować sie wszytkim a nie motocyklami jakies gówno pod tytulem quady, skutery i milion zabytków. Jak mi wiadomo każda z tych rzeczy ma już swoje wydania wiec poco powielać je w czasopiśmie typowo motocyklowym.