Szlakiem Latarni Morskich - Sierpien 2013

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Szlakiem Latarni Morskich - Sierpien 2013

Postprzez moro99 » poniedziałek, 26 listopada 2012, 00:01

Cześć.
Wiem ze to jeszcze długo ale już zakładam.
Juz dawno postanowiłem pokonać ta trasę jeszcze raz. Dla siebie a w szczególności dla Marcina.
Wiem ze termin może kolidować z zlotem - mam nadzieje ze nie.

Do rzeczy
Chciałbym jechać od 20.8.2013
Jednakże biorąc pod uwagę tempo jakie było proponuje wyjechać 19 i mieć dzień zapasu (na kąpiele czy jakieś obsuwy).

Trasa jak i atrakcje pozostają bez zmian.
MAPA - całość 1500 km Start z Warszawy.

Wszystko oczywiście będzie się klarowało im bliżej wyprawy ale śmiało z mojej strony możecie szykować ta datę w kalendarzu. Ja jadę na 100%

Wszelakie pytania czy propozycje śmiało piszcie - jednak jakieś znaczne modyfikacje nie wchodzą w grę.

22.08 W okolicach 15 jesteśmy w Jastarni - i ta data jest ABSOLUTNIE zarezerwowana dla Pegaza

Jakby ktoś nie poczytał ostatnio o Latarniach to zapraszam do lektury.
Ostatnio edytowano środa, 26 grudnia 2012, 00:31 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez slawekd » poniedziałek, 26 listopada 2012, 09:00

Zgodnie z wcześniejszymi rozmowami jestem chetny.
Termin ok (oczywiście na ten moment)
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez BiEdRoN » wtorek, 25 grudnia 2012, 22:47

moro99 napisał(a):22.08 W okolicach 15 jesteśmy w Jastarni
........ i w ten dzień postaram się być z wami.



moro99 napisał(a):Chciałbym jechać od 20.8.2012
2013 :?:
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez Pan W » wtorek, 25 grudnia 2012, 23:27

W związku z tym, że mam blisko to chciałbym pojechać zwami od powiedzmy punktu I do punktu K. Jeśli jedziecie w 1 dzień oczywiście. Jeśli nie to dołączę, w miarę możliwości, na pewno chciałbym się spotkać np. Ustce z forumową bracią. Prosiłbym tylko o info kiedy będziecie w punkcie I i jakie plany na dalszą trasę. Na odcinku w okolicach Ustki, Jarosławca itd., mogę pomóc ogarnąć jakiś nocleg jeśli nie macie nic załatwione.
Ja to uwielbiam!!!
Nie szukam śmierci...ja gonię swoje marzenia.
Avatar użytkownika
Pan W
 
Posty: 529
Dołączył(a): niedziela, 12 sierpnia 2012, 08:38
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez moro99 » środa, 26 grudnia 2012, 00:37

Plan jest taki jaki MArcin wpisal.
NIe wiem czy ktoregos dnia nie rozciagne na 2 dni tak zeby np posiedziec i wykapac sie gdzies na spokojnie.

Ale:

Plan wyglada tak:

dzien I (20.08)
W-wa-Krynica Morska - latarnia - nocleg Gdansk kemping Stogi (Gdansk, wydmy 9) (414 km) + spotkanie wieczorem z zolwikiem

dzien II (21.08)
GDAŃSK - GDAŃSK - NOWY PORT - Tw.wisloujscie PORT PÓŁNOCNY - Lat.Sopot - Hel kemping/Hel latarnia(HelKamp adres, kuracyjna 1 - brak w nawigacji adresu).(112 km)
http://www.helkamp.com/cennik.htm

Dzien III (22.08)
hel - latarnia jastarnia - latarnia rozewie - latarnia stilo - lat.czolpino - lat.ustka - nocleg???? (200 km)

Dzien IV (23.08)
ustka - jarosławiec - darlowo - gaski - kolobrzeg - noclego ??? (145 km)

Dzien V (24.08)

niechorze - swinoujscie - kemping swiecie (460km) + zwiedzanie zamku w Swieciu
http://www.camping-zamek.pl/index.php/cennik

Dzien VI (25.08)
swiecie - Warszawa (260 km)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez slawekd » środa, 26 grudnia 2012, 10:35

odnośnie rozbijania na dwa dni

mozna zmienić coś 5 dnia np po ostatniej latarni zrobic sobie luz i po południu ruszyć w kierunku domu. przejechac około 200km i nocleg nad jakimś jeziorkiem.

mamy wtedy zapas czasu,

temat do przemyslenia
Ostatnio edytowano środa, 26 grudnia 2012, 10:36 przez slawekd, łącznie edytowano 1 raz
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez KUBA-GSXF » sobota, 2 marca 2013, 01:11

chetnie sie dołacze w okolicy 3 city i smigne dalej jesli czas i okoliczności pozwolą :)
ale jesli nawet sie nie uda zapraszam w okolice Mechelinek jest tam fajna knajpka :diabel:
--------------------------------------------------------
GSXF-600 + DR 650 all by SUZUKI :)
KUBA-GSXF
 
Posty: 139
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 20:56
Lokalizacja: GDYNIA

Postprzez czeslaw » sobota, 2 marca 2013, 09:10

Jak czas pozwoli chętnie wyjade wam na przeciw V dnia Chociaż Świecia nie znam to mam nadzieje sie osobiście przywitać :) ale to sie zgosze w odpowiednim terminie o kontakt
czeslaw
 
Posty: 160
Dołączył(a): piątek, 24 sierpnia 2012, 08:12
Lokalizacja: Tuchola

Postprzez wasatyperez » piątek, 15 marca 2013, 22:19

Ja też bym się pisał :D dodam, że mam mieszkanie w Juracie więc jeden nocleg możemy zrobić sobie darmowy jeśli ktoś by reflektował 8)
www.universal-sklep.com

Komputery i peryferia, AGD, RTV i wiele innych pierdół :D
Avatar użytkownika
wasatyperez
 
Posty: 42
Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 01:55
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Mariano » niedziela, 2 czerwca 2013, 11:39

Witam z chęcią też bym pojechał :-)
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dbk91 » niedziela, 2 czerwca 2013, 15:29

Jeśli czas i fundusze mi pozwolą , dołącze do Was z tym że ja wystartuje z mojego miasta na Gdańsk 160km i tam się spotkamy, w drodze powrotnej odłączę się w Tucholi i polecę do domu (40km) lub będe z Wami do Świecia i wtedy polecę do domu (50km). Czas pokaże.
dbk91
 
Posty: 59
Dołączył(a): środa, 20 marca 2013, 22:16
Lokalizacja: Koronowo

Postprzez zolwik » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 21:43

W wiadomą datę również postaram się , podjechać .
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez czeslaw » wtorek, 4 czerwca 2013, 09:53

dbk91, jak będziesz leciał daj znać może sie do ciebie przyłącze :)a jak nie to najwyżej wyjade wam na przeciw, nie wiem jak to bedzie z pracą
czeslaw
 
Posty: 160
Dołączył(a): piątek, 24 sierpnia 2012, 08:12
Lokalizacja: Tuchola

Postprzez dbk91 » wtorek, 4 czerwca 2013, 16:34

czeslaw, Nie ma sprawy , jeżeli terminy nie pozwolą lub inne okoliczności to postaramy się wybrać chociaż na dzień , lub noc w wiadome miejsce.
dbk91
 
Posty: 59
Dołączył(a): środa, 20 marca 2013, 22:16
Lokalizacja: Koronowo

Postprzez moro99 » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 15:33

Wszelkie osoby zainteresowane wypadem proszę o kontakt do mnie na PW celem ustalenia szczegółów.
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez maniek » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 22:43

Wstępnie też byłbym chętny na taki wypad
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez moro99 » niedziela, 23 czerwca 2013, 10:26

Plan ulegl troche zmianie :)

Bierzemy namioty ale tylko w razie W. Na bierzaco bedziemy szukac sobie jakiegos 1 lub 2 pokojow na miejscu.

Koszt wyjdzie taki sam lub nizszy niz za 4 moto + osoby + namioty + klimatyczne

A bedziemy wyspani przynajmniej w nastepna droge i zaoszczedzmy ok 1,5h w dniu na rozkladanie i skladanie sprzetu.

Namioty bierzemy na wypadek jakby bylo krucho z pokojami
Ostatnio edytowano niedziela, 23 czerwca 2013, 10:34 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez zolwik » środa, 3 lipca 2013, 20:35

moro99 napisał(a):Plan jest taki jaki MArcin wpisal.
NIe wiem czy ktoregos dnia nie rozciagne na 2 dni tak zeby np posiedziec i wykapac sie gdzies na spokojnie.

Ale:

Plan wyglada tak:

dzien I (20.08)
W-wa-Krynica Morska - latarnia - nocleg Gdansk kemping Stogi (Gdansk, wydmy 9) (414 km) + spotkanie wieczorem z zolwikiem

dzien II (21.08)
GDAŃSK - GDAŃSK - NOWY PORT - Tw.wisloujscie PORT PÓŁNOCNY - Lat.Sopot - Hel kemping/Hel latarnia(HelKamp adres, kuracyjna 1 - brak w nawigacji adresu).(112 km)
http://www.helkamp.com/cennik.htm

Dzien III (22.08)
hel - latarnia jastarnia - latarnia rozewie - latarnia stilo - lat.czolpino - lat.ustka - nocleg???? (200 km)

Dzien IV (23.08)
ustka - jarosławiec - darlowo - gaski - kolobrzeg - noclego ??? (145 km)

Dzien V (24.08)

niechorze - swinoujscie - kemping swiecie (460km) + zwiedzanie zamku w Swieciu
http://www.camping-zamek.pl/index.php/cennik

Dzien VI (25.08)
swiecie - Warszawa (260 km)


Aktualny plan czy wprowadzacie zmiany może wykonaj trasę na mapie z przestankami .
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez moro99 » środa, 3 lipca 2013, 22:50

Plan jest aktualny
sa 2 główne modyfikacje

1) chcielibysmy nocowac bardziej w domkach / hotelach niz kemping (cena sumaryczna podobna a komfort wyzszy)

2) calosc imprezy chcemy rozciagnac o 1 max 2 dni tak aby miec chwilke dla siebie zeby przysłowiowo "zamoczyc jajka w morzu" bez stresu
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Cygi » środa, 3 lipca 2013, 23:15

moro99, Pokłon sie tez pieknie w moim imieniu w miejscu gdzie Pegaz odszedł. Dziekuje Ci - bo sam niestety nie moge jechac -moto jest tu w irlandii a w Polsce nie mam jak sie wybrac :( Ale nie rezygnuje..
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron