........ i w ten dzień postaram się być z wami.moro99 napisał(a):22.08 W okolicach 15 jesteśmy w Jastarni
2013moro99 napisał(a):Chciałbym jechać od 20.8.2012


moro99 napisał(a):Plan jest taki jaki MArcin wpisal.
NIe wiem czy ktoregos dnia nie rozciagne na 2 dni tak zeby np posiedziec i wykapac sie gdzies na spokojnie.
Ale:
Plan wyglada tak:
dzien I (20.08)
W-wa-Krynica Morska - latarnia - nocleg Gdansk kemping Stogi (Gdansk, wydmy 9) (414 km) + spotkanie wieczorem z zolwikiem
dzien II (21.08)
GDAŃSK - GDAŃSK - NOWY PORT - Tw.wisloujscie PORT PÓŁNOCNY - Lat.Sopot - Hel kemping/Hel latarnia(HelKamp adres, kuracyjna 1 - brak w nawigacji adresu).(112 km)
http://www.helkamp.com/cennik.htm
Dzien III (22.08)
hel - latarnia jastarnia - latarnia rozewie - latarnia stilo - lat.czolpino - lat.ustka - nocleg???? (200 km)
Dzien IV (23.08)
ustka - jarosławiec - darlowo - gaski - kolobrzeg - noclego ??? (145 km)
Dzien V (24.08)
niechorze - swinoujscie - kemping swiecie (460km) + zwiedzanie zamku w Swieciu
http://www.camping-zamek.pl/index.php/cennik
Dzien VI (25.08)
swiecie - Warszawa (260 km)
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości