Śląskie śmiganie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez rumcajs » czwartek, 1 sierpnia 2013, 20:36

Dziękuję za fajne spotkanko,
dzisiaj Malwi udowodniła, że bez problemu dojedzie na Świętokrzyskie z Jajami :) i z powrotem i najważniejsze będzie to dużo bezpieczniejsza trasa od samodzielnej wycieczki :)

A za woznyman, em jak wracałem do swojego miasta to "trochę" schłodziliśmy motory bo wiało tak że trzeba się było za szybą chować :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Malwi » czwartek, 1 sierpnia 2013, 20:58

rumcajs napisał(a):Dziękuję za fajne spotkanko,
dzisiaj Malwi udowodniła, że bez problemu dojedzie na Świętokrzyskie z Jajami :) i z powrotem i najważniejsze będzie to dużo bezpieczniejsza trasa od samodzielnej wycieczki :)

A za woznyman[/b], em jak wracałem do swojego miasta to "trochę" schłodziliśmy motory bo wiało tak że trzeba się było za szybą chować :)

a to wydrukuję i komuś powieszę nad łóżkiem :P :diabel: [/b]
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez rumcajs » czwartek, 1 sierpnia 2013, 21:07

Na sobotę, jeżeli chcecie ludziki ze śląska i okolic, proponuję zobaczyć co dzieje się na śląskich targach, a potem pojechać do Ojcowa i przejechać się na winklach Ojców-Pieskowa Skała
http://www.youtube.com/watch?v=a8R_64S1 ... MenXJuK3AM

Ja jadę na pewno jak ktoś chętny to zapraszam.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sierpnia 2013, 21:07 przez rumcajs, łącznie edytowano 1 raz
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez woznyman » czwartek, 1 sierpnia 2013, 21:17

Jo jósz, ja jem :mrgreen:

thx
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Malwi » czwartek, 1 sierpnia 2013, 21:24

uff serce prawie na miejscu :)

ja też bardzo dziękuję za spotkanie i wykazanie tak dużej cierpliwości i mojej cip.owatej jeździe :diabel:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez rumcajs » czwartek, 1 sierpnia 2013, 21:36

Malwi musisz często jeździć, a będziesz trzeć kolanami :) o asfalt, ale nigdy nie próbuj tak jak ten pajac:
http://www.youtube.com/watch?v=3OXEO0EJsyo

Bo szkoda takiej fajnej cip.owato "na razie" jeżdżącej Malwi :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Malwi » czwartek, 1 sierpnia 2013, 21:41

chyba troszkę szkoda byłoby mi jajeczka :P póki co to opanowałam do perfekcji hamowanie nogami :diabel:


i się zawstydziłam :oops:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez woznyman » czwartek, 1 sierpnia 2013, 21:59

Malwi, zmienilas już te 65% na TAK, NA PEWNO POJASE W ŚWIĘTOKRZYSKIE???

:mrgreen:
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Malwi » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:01

woznyman, a jak nie, to mam miejsce u Ciebie na zadupku, tak? i choćbyście mieli mnie porwać, to i tak pojadę...
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:17

Nożyce się odzywają :P Ty musisz miec konkretną doope żeby się na dwóch zadupkach zmieścić :P

rumcajs, ale gość zapierdala....
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez rumcajs » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:18

Malwi napisał(a):woznyman, a jak nie, to mam miejsce u Ciebie na zadupku, tak? i choćbyście mieli mnie porwać, to i tak pojadę...


Gdybyś jechała z woznymanem na zadupku, to weź ze sobą linkę holowniczą, żebyś miała się jak do niego przywiązać (wiem co mówię jechałem dzisiaj za nim) - nie zapomnij powiedzieć wiesz komu..., że tak jest bezpieczniej bo ty jeździsz jak ci.pa HAHAHA
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Malwi » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:21

Abek, tyle razy Ci mówiła, że mam duże gabaryty, to też potrzebuję dwóch zadupków! :P


rumcajs, myślisz, że Darek mi nie dał szkoły jazdy na zadupku na tej jego fujarce? chociaż u niego troszkę inaczej się bryka z kuframi :P
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez woznyman » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:23

Malwi, ciii, bo Abek, zaczyna już coś podejrzewać, jeszcze trochę i wpi... dostanę w obronie honoru...
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Abek » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:26

Malwi napisał(a):Darek mi nie dał szkoły jazdy na zadupku na tej jego fujarce


to z boku baaaardzo ciekawie wygląda :P

woznyman, ja tam swoje wiem :) ale czilaucik :) a w obronie horroru można browara wypić :) np u Malwi (edit: tu weszła dziwna emotka) :diabel:
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:27 przez Abek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:26

to Ci raczej nie grozi :P przynajmniej nie przeze mnie :P :diabel:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez woznyman » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:27

"Nożyce się odzywają :P Ty musisz miec konkretną doope żeby się na dwóch zadupkach zmieścić"

Spox,.okrakiem pojedzie :lol:

rumcajs, no już już...

W palnik to dawała ta trójka drombo co się po nas przeleciała na światłach ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:35 przez woznyman, łącznie edytowano 1 raz
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Malwi » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:30

woznyman, ale wtedy musicie jechać równiutko :P inaczej nie pójdę na taką imprezę :P :diabel:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez rumcajs » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:35

rumcajs, myślisz, że Darek mi nie dał szkoły jazdy na zadupku na tej jego fujarce? chociaż u niego troszkę inaczej się bryka z kuframi :P


No o kuferek się oparłaś i nie trzeba było się przywiązywać :), a tak zupełnie poważnie to powiedz Darkowi, że Panowie i Panie w "świętokrzyskim" obiecują, że tak jak napisał gospodarz imprezy prędkości będą "armaturowe" czyli tak jak Ty jeździsz... będziesz jechała jako druga za prowadzącym całą imprezę i dzięki temu przyczynisz się do buddyjskiego podejścia do owadów latających na trasie jezioro Chańcza - zamek krzysztopór
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:36 przez rumcajs, łącznie edytowano 1 raz
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Malwi » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:37

czyli co znowu mam wszystko przyjąć na klatę?? :oops: :roll:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:40

Na klate? Hmmm no w sumie czemu nie.

Jest na co przyjąć :) Gavaryty i te sprawy (już czuje jak Malwi wałek struga)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość