Jutrzejsze wspolne latanie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Jutrzejsze wspolne latanie

Postprzez firefox » piątek, 30 października 2009, 18:14

Gdyby ktos chcial to okolo 14-15 bede smigal :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » piątek, 30 października 2009, 18:39

gdzie sie spotykamy jak cos?
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KOSA77 » piątek, 30 października 2009, 19:52

ja z plecakiem wstępnie chętni ale damy znak jak ustalicie dalsze szczegóły
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez firefox » piątek, 30 października 2009, 20:15

Nyuno napisał(a):gdzie sie spotykamy jak cos?


Gdzies w centrum ? Jestesmy pod telefonem.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » piątek, 30 października 2009, 20:49

KOSA to wstępnie się umówmy pod HRC. proponuję 13:40 :)

Fire - zdzwaniamy się w trakcie.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aga2009 » piątek, 30 października 2009, 21:30

hmm..13.40... ja z pewnością postaram sie wyjechac jak tylko zejda poranne mgły, jesli nie zmrozi mnie do 13, podjade do centruma, ale nie obiecuję bo w związku z niedzielnym swietem wyjeżdżam do rodziny dość daleko....






Fire, pewnie warto z Toba jeździc w taki mróz, bo podnosisz temperaturę ;)
Aga2009
 
Posty: 35
Dołączył(a): wtorek, 15 września 2009, 08:47
Lokalizacja: Piaseczno

Postprzez dosiek77 » sobota, 31 października 2009, 09:33

Też jestem u rodzinki. Ale wczoraj udało mi sie trochę polatać :mrgreen: . Moto już będę szykował do zimowania bo trochę ze zgredziałem i mnie kolana bolą ;)
Ostatnio edytowano sobota, 31 października 2009, 09:35 przez dosiek77, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Nyuno » sobota, 31 października 2009, 11:11

Jakby ktoś jeszcze chciał do nas dzisiaj dołączyć, to przypominam, że około 13:40 pod HRC będziemy dzisiaj i śmigamy do około 15:00 :D
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Łysolek » sobota, 31 października 2009, 13:09

ooo to może i ja bym polatał tylko alko musi ze mnie zejść :D na 15 pewnie byłbym w stanie pytanie tylko czy będziecie jeszcze latać
Łysolek
 

Postprzez Nyuno » sobota, 31 października 2009, 16:12

no pewnie dopiero teraz sie zbieraja panowie do odjazdu. o 16 mial sie zbierac ralfi od tasmana, firefox tez tam byl. ja sie zebralem za 5 15
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » sobota, 31 października 2009, 16:53

No ja juz w domu :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości