przez Aga2009 » piątek, 30 października 2009, 21:30
hmm..13.40... ja z pewnością postaram sie wyjechac jak tylko zejda poranne mgły, jesli nie zmrozi mnie do 13, podjade do centruma, ale nie obiecuję bo w związku z niedzielnym swietem wyjeżdżam do rodziny dość daleko....
Fire, pewnie warto z Toba jeździc w taki mróz, bo podnosisz temperaturę