pożegnanie zimy Świetokrzyskie = Kazimierza Wielka

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

pożegnanie zimy Świetokrzyskie = Kazimierza Wielka

Postprzez damiansiwy1 » wtorek, 11 marca 2014, 12:42

Witam Wszystkich bardzo serdecznie wiem że niektórzy z Was maja taką akcję już za sobą, ale postanowiłem mimo wszystko ogłosić się jeszcze tutaj.
Mam zamiar organizować topienie kukły na nowo otwartym zbiorniku w Kazimierzy Wielkiej. Akcja odbędzie się 22.03 i tutaj mam takie pytanie był by ktoś chętny nas odwiedzić :):) ?? Wiecej szczegółów podam niebawem w razie jakichkolwiek pytań proszę pisać pod tematem bądź na GG, PW pozdrawiam Siwy
Ostatnio edytowano wtorek, 11 marca 2014, 12:43 przez damiansiwy1, łącznie edytowano 1 raz
Silnik dwa kola i geba wesola :P
damiansiwy1
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek, 31 stycznia 2013, 23:12
Lokalizacja: Kazimierza Wielka

Postprzez damiansiwy1 » środa, 19 marca 2014, 13:27

A więc mamy już wszystko przemyślane i doszliśmy do wniosku ze zlot odbędzie się już na 100%
Planujemy spotkanie na rynku w Kazimierzy Wielkiej godz. 15.00.
Przejazd ulicami naszego miasteczka do miejsca docelowego czyli na Nowo otwarty Zbiornik. Tam Topienie kukły wspólny grill bądź ognisko (na pewno będzie gdzie upiec kiełbaskę :) ) Po spotkaniu wspólnie zaplanujemy trasę po okolicy może gdzieś dalej wszyscy mile widziani na spotkaniu.
<Kiełbaska i to co kto lubi proszę organizować we własnym zakresie>
Mam nadzieje ze zbierze się liczna grupa miłośników dwóch kółek i nie tylko
Serdecznie Zapraszamy !!!




w razie możliwości proszę wpisać pod tematem kto mógł by się pojawić

[ Dodano: |19 Mar 2014|, o 14:14 ]
Obrazek
Silnik dwa kola i geba wesola :P
damiansiwy1
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek, 31 stycznia 2013, 23:12
Lokalizacja: Kazimierza Wielka

Postprzez damiansiwy1 » poniedziałek, 24 marca 2014, 13:08

Witam wrzyce kilka fotek z mojego mini zlotu :P

https://plus.google.com/photos/10954253 ... 4863594081
Silnik dwa kola i geba wesola :P
damiansiwy1
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek, 31 stycznia 2013, 23:12
Lokalizacja: Kazimierza Wielka

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 24 marca 2014, 13:25

Nooo, pięknie! :D
Ekipa uradowana cała, pogoda dopisała ... Gratki ! :)

Ps.: trzymaj teraz za nas ("rzeszowiaków") kciuki, żebyśmy i my mieli takie słoneczne wspomnienia w dn. 30.III.2014 :/ ; jak Wam aura dopisała
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez damiansiwy1 » poniedziałek, 24 marca 2014, 13:57

Dacie Rade :)
Silnik dwa kola i geba wesola :P
damiansiwy1
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek, 31 stycznia 2013, 23:12
Lokalizacja: Kazimierza Wielka


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron