A więc mamy już wszystko przemyślane i doszliśmy do wniosku ze zlot odbędzie się już na 100%
Planujemy spotkanie na rynku w Kazimierzy Wielkiej godz. 15.00.
Przejazd ulicami naszego miasteczka do miejsca docelowego czyli na Nowo otwarty Zbiornik. Tam Topienie kukły wspólny grill bądź ognisko (na pewno będzie gdzie upiec kiełbaskę

) Po spotkaniu wspólnie zaplanujemy trasę po okolicy może gdzieś dalej wszyscy mile widziani na spotkaniu.
<Kiełbaska i to co kto lubi proszę organizować we własnym zakresie>
Mam nadzieje ze zbierze się liczna grupa miłośników dwóch kółek i nie tylko
Serdecznie Zapraszamy !!!
w razie możliwości proszę wpisać pod tematem kto mógł by się pojawić
[ Dodano: |19 Mar 2014|, o 14:14 ]