Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez moro99 » niedziela, 24 sierpnia 2014, 17:38

Ja w domku - ogorek i rav tez juz powinni byc.

Woźny zglaszam protest do zdjecia ... a dlaczego to sie domysl :P
Ostatnio edytowano niedziela, 24 sierpnia 2014, 17:54 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez Ragor » niedziela, 24 sierpnia 2014, 17:43

Moro wielkie dzięki za rękawiczki, bardzo się przydały w czasie deszczu ;)

Dzięki za mile spędzony czas :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez ogórek » niedziela, 24 sierpnia 2014, 18:23

jestem i ja,mieliśmy przygodę po drodze dlatego tak póżno, dzięki jeszcze raz RAV za pomoc przy modernizacji alarmu ,masz u mnie flaszkę na następnym zlocie. zdjęcia dziś wieczorem lub jutro.dzięki wszystkim za super atmosferę. :browar: kto nie był niech żałuje. :D
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez moro99 » niedziela, 24 sierpnia 2014, 18:32

no tak bo ja nie pomoglem :P
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez woznyman » niedziela, 24 sierpnia 2014, 18:33

Moro, trzeba było nie parkować pod prysznicem tylko z wszystkimi :-P

Luzik, coś dorysujemy :-D
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez moro99 » niedziela, 24 sierpnia 2014, 18:36

woznyman najwidoczniej masz za małego ... aparata ... w komórce :P
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez rumcajs » niedziela, 24 sierpnia 2014, 18:53

ogórek napisał(a):jestem i ja,mieliśmy przygodę po drodze dlatego tak póżno, dzięki jeszcze raz RAV za pomoc przy modernizacji alarmu ,masz u mnie flaszkę na następnym zlocie. zdjęcia dziś wieczorem lub jutro.dzięki wszystkim za super atmosferę. :browar: kto nie był niech żałuje. :D



A coś się stało czy tylko elektronika się zbuntowała ?
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez moro99 » niedziela, 24 sierpnia 2014, 19:21

albo elektronika zawilgorniala albo (jesli to mozliwe) od wilgoci petla indukcyjna przestala dzialac - mnie sie tak kiedys raz zrobilo ale jak moto postal przez noc to mu wrocila ochota do wspolpracy :) - strzelam ze wilgoć (ktorej bylo wystarczajaco dzisiaj dla nas :P)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez ogórek » niedziela, 24 sierpnia 2014, 20:16

MORO 99 sory ty oczywiście też pomogłeś,druga flach i dla ciebie. :D
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez ogórek » niedziela, 24 sierpnia 2014, 20:35

parę fotek :D niektóre zdjęcia się powtarzają,coś tam się popieprzyło. :paluj:
https://plus.google.com/photos/10687681 ... banner=pwa
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez Tymon » niedziela, 24 sierpnia 2014, 20:50

Ogórek z samego oglądania gęba się cieszy :D
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez JenJer » niedziela, 24 sierpnia 2014, 21:15

Obrazek

"Malutki" co to za targnięcie się na Schummiego :?: Ty chyba chcesz mieć do czynienia ze mną :diabel: :ufo: :devil2:
JenJer
 

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez MICHUS » niedziela, 24 sierpnia 2014, 21:23

Panowie ,takie spotkanie z wami to inna ,lepsza perspektywa spojrzenia na świat
wielkie dzięki :mrgreen:
Pal gumę anie Dusze
Avatar użytkownika
MICHUS
 
Posty: 35
Dołączył(a): czwartek, 28 marca 2013, 20:25
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez woznyman » niedziela, 24 sierpnia 2014, 21:37

moro masz z dedykacją :D

nikt się nawet nie zorientuje :lol:

Obrazek
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez rumcajs » niedziela, 24 sierpnia 2014, 23:05

woznyman napisał(a):moro masz z dedykacją :D

nikt się nawet nie zorientuje :lol:

Obrazek



Umarłem :brawo: :brawo: :brawo:
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez RAV » poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 08:17

No to i ja napiszę od siebie parę słów po zakończeniu tego zlotu.


Mianowicie ....

Zlot GSXF.pl to jakaś totalna porażka :/ kibel jakich mało, ale po kolei.

Miejscówka zlotu to jakaś dziura na mapie Polski, która przyciąga samych posrańców, typu zeszłoroczna Doktorowa czy tegoroczny młodociany nawąchany samuraj z maczetą i małym ptokiem :paluj: i o dziwo parkują swoje turbo kampery w tym samym miejscu. Drewno na ognisko, za jakieś horrendalne pieniądze okazało się tak mało kaloryczne, że kilka osób zdążyło przy nim zasnąć zanim zrobiło się cieplej. Coca cola na popitkę za sprawą świętego Mikołaja na urlopie nagle zmieniła się w Pepsi. Na samym polu namiotowym zamiast lodówki dostaliśmy jebniętą w krzaki pralkę ... na chu..j nam pralka skoro gorzołka ciepła, przecież od wirowania się nie schłodzi. Dobrze, że Michus wykopał w ziemi dołek w którym można było te flaszki lekko schłodzić. Zlot miał być, cytuję "Jaja na wypadzie" a towarzystwo poprzyjeżdżało jakimiś gsxr'ami, imbrykami, 650'tką i USS Indianapolis w wersji świecącej bożonarodzeniowej chionki :idontknow: A towarzystwo .... no to już był zlepek indywiduów .... jak babcie kochom ..... jedni gadają drudzy godojom ...... i nikt bez 50ml dobrze schłodzonej substancji nie kuma o co biega, więc od rana trzeba było pić by zrozumieć co to te "koncki". Ragor jak się do wódki przysiadł i walił kielich za kielichem to myślałem ze dla innych zabraknie i będą chlipać wodę z jeziora, drugi aparat - Woźny - jak zgłodniał to w knajpie opierdzielił tyle żarcia :hungry: , że dla biednego skacowanego Ragora zabrakło filetów z pierogów i musieli mu przez godzinę kleić nowe, już myślałem że kelnerkę też pożre, "lewy" - nie zabrał ze sobą elektrycznej pompki do karimaty, przez co narażając własne życie musiałem od ostatniego samuraja alias "maczeta" pożyczyć ręczną i dymać materac siłą własnych wątłych mięśni. Był i rumcajs co po zgoleniu brody w ogóle rumcajsa nie przypominał, ino z "godki" powodował salwy radości wśród zebranej gawiedzi, "kamerzysta" - przyjechał na jeden dzień z noclegiem a nagrał 19 sekund filmu, "paparazzi" tak się zakręcił z tymi zdjęciami, że niektóre musiał trzaskać po kilka razy by coś było widać, a jakiś kretyn znów pół nocy puszczał "niebieskooką" :gitara: ch...j wie po co, jak chwilę wcześniej leciał Sabaton, Ironi, czy Metallica ... no baran no. Kwintesencją całego wyjazdu był powrót. Nosz kur....wa, tak zapierda..liśmy pod przewodnictwem kapitana okrętu flagowego marynarki wojennej USS Indianapolis, że już pod Warszawą Ogórek musiał zasabotować swój motocykl jak się zorientował, że tak szybko w domu będzie .... no przecież żona to by go zjadła żywcem jak by tak wcześnie wrócił. Na szczęście z ogórkowej 650'tki wyleciał zbędny balast w postaci alarmu i można było zapierdzielać dalej. 340km na jednym zbiorniku i jeszcze parę kropelek benzyny mam .... dawno nie miałem takiego wyniku i już myślałem że coś się spierdzieliło :)

No i na koniec Pan organizator :megafon: - Marcin, SCHmarcin, czy MarcinSCH, Shummi, Schumaher, no ten co po korytarzach szkolnych popierdzielał niczym przecinak - no qrwa chłopie jak zrobisz jeszcze taki zlot :nono: to wiedz, że znów na nim będę :eye: .......... tylko ławki załatw z oparciami bo z tych to się można nieźle spierdzielić na plecy :lol:

O nieobecnych pisał nie będę, ale Abek jak Cię dorwę to ci z D... jesień średniowiecza zrobię :paluj:
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 08:43

RAV, nic dodać, nic ująć :brawo:

Tez się melduję z domu.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez RAV » poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 08:57

A no i zapomniałem dodać, że Woźny był tak głodny ponieważ obiecane przez Arabeskę 50 sztuk zupek nie dojechało i przez to wyszło że był to bal głodnych samców. :)
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez Abek » poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 09:49

RAV powiem to ino roz co by nie było że się czepiom... jak Ty chopie kiedy skrobniesz jakom książkę to jo kupia dla siebia i polowy rodziny.

I tak czytając co napisales to już nie żałuję że mnie nie było ;)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez woznyman » poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 09:57

Jak zagrożenie z maczetą okazało się nieaktualne to się chłop dopiero wyluzował i otworzył
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości