ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Mariano » poniedziałek, 13 października 2014, 06:47

Mimo, że byłem kilka godzin to i tak było zajebiście ;]
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez MICHUS » poniedziałek, 13 października 2014, 06:58

Spoko spoko dotarłem , wyjechałem o 16.15 byłem o 19.30
nie odezwałem się ponieważ od razu musiałem śmignąć do apteki (córa -gorączka), a później posiedzieliśmy z moją ekipą
dzięki wszystkim, :gitara:
Pal gumę anie Dusze
Avatar użytkownika
MICHUS
 
Posty: 35
Dołączył(a): czwartek, 28 marca 2013, 20:25
Lokalizacja: LUBLIN

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Miksol » poniedziałek, 13 października 2014, 07:17

Aż mi żal, że nie mogłem zostać... :? Tak to jest z żonami... Po miesiącu zmieniła zdanie, że jednak idziemy na osiemnastkę do jej ciotecznej siostry i mi plany popsuła :paluj: No cóż siła wyższa :roll: Ale i tak się cieszę, że mogłem te parę godzin z Wami spędzić. Było świetnie...

Rozumiem, że wszyscy zameldowali bezpieczny powrót do domu??

A powiedzcie jak Nieborów - podobał się ?? :D
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Jabol80 » poniedziałek, 13 października 2014, 09:10

Miejsce fajnie fajne muzeum , Arkadia tez niczego sobie tylko te wanny mogły by mieć korki :)
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Miksol » poniedziałek, 13 października 2014, 09:38

Obejrzałem zdjęcia z ogniska i zwiedzania od Ogórka...
Teraz to już będę płakał :cry:
Na ten jeden wieczór mogłem już wybrać focha i zostać :lol:

A jak ogólnie oceniacie lokalizacje, patrząc na inne spoty??
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 13 października 2014, 09:52

Jabol80 napisał(a):Miejsce fajnie fajne muzeum , Arkadia tez niczego sobie tylko te wanny mogły by mieć korki :)


chyba ustaliliście alternatywe dla brakującego korka? :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez MICHUS » poniedziałek, 13 października 2014, 10:32

Ogórek fotki spoko , ale te trzy mogłeś darować :idea:
Pal gumę anie Dusze
Avatar użytkownika
MICHUS
 
Posty: 35
Dołączył(a): czwartek, 28 marca 2013, 20:25
Lokalizacja: LUBLIN

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 13 października 2014, 10:39

[SCH]Marcin i jak z naszym zakładem. Coś czuję, że chyba przegrałam :/ ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez szydlas » poniedziałek, 13 października 2014, 10:45

To i jeszcze ja podziękuję Wam w imieniu swoim oraz małżonki. Było nam wspaniale. Dzięki fajnej okolicy oraz najlepszemu towarzystwu. :)
Następnym razem nocleg zostanie zaliczony, bo piwko bezalkoholowe to nie to samo. :P
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Schummi » poniedziałek, 13 października 2014, 11:04

requiem5 napisał(a):[SCH]Marcin i jak z naszym zakładem. Coś czuję, że chyba przegrałam :/ ;)
no niestety dla Ciebie a bardzo dobrze dla mnie to TY stawiasz flachę przy następnym spotkaniu :browar:
a tak na marginesie to chyba zbyt brutalnie go obudziłaś :P
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 13 października 2014, 11:09

tak to była zbyt brutalna pobudka. A mama mówiła, że niedźwiedzia się nie budzi :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Miksol » poniedziałek, 13 października 2014, 11:29

Nie wiem, czy wiecie, ale
W Nieborowie realizowano zdjęcia do filmu Akademia Pana Kleksa, Pan Samochodzik i niesamowity dwór oraz serialu W krainie Władcy Smoków. Nakręcono tu również odcinek brytyjskiego serialu telewizyjnego "Sherlock Holmes and Doctor Watson" (1980), zatytułowany "The speckled band" (w rolach głównych: Geoffrey Whitehead oraz Donald Pickerton), a także był rezydencją biskupa w polskim serialu "Ojciec Mateusz" (w roli głównej Artur Żmijewski).


Źródło - Wikipedia

:D
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez rumcajs » poniedziałek, 13 października 2014, 12:48

requiem5 napisał(a):tak to była zbyt brutalna pobudka. A mama mówiła, że niedźwiedzia się nie budzi :P


Przecież to nie był niedźwiedź tylko miś Koala, który eukaliptusy przyjmuje tylko płynne ;)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Miksol » poniedziałek, 13 października 2014, 12:57

szydlas napisał(a):(...)Następnym razem nocleg zostanie zaliczony, bo piwko bezalkoholowe to nie to samo. :P


Dokładnie... Ja sobie załatwię jakąś separacje czy coś i też zostanę :diabel: :lol:
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Zakończenie sezonu 2014 - Nieborów

Postprzez woznyman » poniedziałek, 13 października 2014, 19:18

Tyle jeżdżenia było w weekend, że z przyzwyczajenia jadąc dzisiaj po sworzeń przejechałem 120 km - sklep mam 8 km od siebie :mrgreen:
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez MICHUS » poniedziałek, 13 października 2014, 19:51

podobne uczucie miałem jak wróciłem z Gorzowa z tym tylko że zamykałem obrotomierz - wydawało mi się że nie jedzie
Pal gumę anie Dusze
Avatar użytkownika
MICHUS
 
Posty: 35
Dołączył(a): czwartek, 28 marca 2013, 20:25
Lokalizacja: LUBLIN

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Jabol80 » poniedziałek, 13 października 2014, 20:03

Woznyman to jak będziesz w któryś weekend chciałpolatać dalej niż do sklepu to wpadnij do Wa-wy pokręcimy się tu na miejscu :)
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez ogórek » wtorek, 14 października 2014, 19:33

muszę tu pokłonić się do Marcela czyli Regorem,super gość chociaż nie pije . hhheeeeee. szacun dla niego że przyjechał autem tyle km. Marcel jesteś wielki. jesteś przykładem gościa ,jak ktoś chcę to da radę. szefostwo forum wstydź cię się.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez rumcajs » wtorek, 14 października 2014, 19:44

I najlepsze jest to, że tym oplem dojechał szybciej niż my z woźnym na moto, a mocno Woźnego nie ograniczałem :). Jazda z Ragorem jest jak w tej bajce o wyścigu żółwia z zającem :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez requiem5 » wtorek, 14 października 2014, 20:26

rumcajs napisał(a):I najlepsze jest to, że tym oplem dojechał szybciej niż my z woźnym na moto, a mocno Woźnego nie ograniczałem :). Jazda z Ragorem jest jak w tej bajce o wyścigu żółwia z zającem :)


bo woźny się przestraszył, że ja przed nim mogę jechać i wolał powoli ;P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości