ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Odp: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez woznyman » wtorek, 14 października 2014, 21:57

requiem5 napisał(a):
rumcajs napisał(a):I najlepsze jest to, że tym oplem dojechał szybciej niż my z woźnym na moto, a mocno Woźnego nie ograniczałem :). Jazda z Ragorem jest jak w tej bajce o wyścigu żółwia z zającem :)


bo woźny się przestraszył, że ja przed nim mogę jechać i wolał powoli ;P

Właśnie tak było, tylko się wstydziłem napisać ;-)
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez rumcajs » wtorek, 14 października 2014, 22:02

Mimo, że kilometrowo w ten weekend miałem życiówkę więc wrażeń drogowych nie brakowało, to najbardziej utkwiło mi w pamięci jak jechaliśmy grupą po obiedzie i Requiem5 postanowiła przelatując 200/h na tzw. trzeciego zatrzymać prowadzącego... :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez requiem5 » wtorek, 14 października 2014, 22:12

kurczę, pilota zgubiliśmy, nikt nie raczył tego zauważyć poza mną i woznym więc ktoś musiał się poświęcić. Wozny nie był chętny bo akrobacje na moto wykonywał w nerwowym poszukiwaniu plecaczka :lol:
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez woznyman » środa, 15 października 2014, 08:31

Bardziej pilocika :-p

Ja poprostu nie byłem tak odważny, żeby tak pojechać
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Miksol » środa, 15 października 2014, 08:59

Najpierw myślałem, że będziemy się ścigać... :lol: I kiedy miała iść redukcja okazało się, że mamy brak w załodze :lol:
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Ragor » środa, 15 października 2014, 19:28

Woźny kiedy nas oprowadzisz po Łowiczu? :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez rumcajs » środa, 15 października 2014, 19:48

No właśnie Woźny, opowiadaj czy jest takie miejsce w łowiczu gdzie jest równie dużo usuniętych ciąż co w nieborowie ?
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez requiem5 » środa, 15 października 2014, 19:55

rumcajs napisał(a):No właśnie Woźny, opowiadaj czy jest takie miejsce w łowiczu gdzie jest równie dużo usuniętych ciąż co w nieborowie ?


taaa....
ten facet rozwalił mnie tym tekstem. To chyba ta trauma po tych wszystkich usuniętych ciążach tak się na nim odbiła hahaha
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Miksol » czwartek, 16 października 2014, 07:07

A cóż to za mitologie Wam ktoś wciskał?? :lol:
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez woznyman » czwartek, 16 października 2014, 08:52

Różne, różniste a jako znany przewodnik z Łowicza musiałem wszystko prostować :-D
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości