Pomozecie ????

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Pomozecie ????

Postprzez TasmaN » wtorek, 9 września 2014, 12:42

Siema, odpalilem strone firmowa na FB w firmie w ktorej pracuje.

Pomozecie? Polajkujecie?

https://www.facebook.com/ekspertlpg

oraz wyslijcie zaproszenie do znajomych: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004912816110

Bede dźwięczny nieocenienie :)
TasmaN
 

Re: Pomozecie ????

Postprzez Miksol » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 12:52

W domu ci poklikam :) A robisz w gazowni?? Ja dłubie amatorsko :P Taki moje ente hobby... Ukochałem się w STAGu i Valtekach ;)
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Pomozecie ????

Postprzez michalm83 » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 13:05

Miksol do tego zestawu przydał by się jakiś reduktor np alaska at-09

Wysłane z mojego szajsunga.
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin

Re: Pomozecie ????

Postprzez KR-Ociec » wtorek, 9 grudnia 2014, 21:16

A jak nie mam "fejsera" to co ??? :/
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Re: Pomozecie ????

Postprzez RAV » środa, 10 grudnia 2014, 03:30

KR-Ociec napisał(a):A jak nie mam "fejsera" to co ??? :/

To według współczesnych azteków nie istniejesz ;)
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Pomozecie ????

Postprzez KR-Ociec » środa, 10 grudnia 2014, 09:03

"RAV" - O, kurde ... będę się musiał albo zrestartować, albo zarejestrować, albo zresocjalizować, albo ... uśmiercić aby sprawiedliwości stało się zadość :P :D
Noż, cholera ! Brakuje mi tylko jeszcze "czipa" w du.. żeby "istnieć" :fuck2: - NIEDOCZEKANIE !!!

Ps.: mamy funkcję: "WYGASZAM" żeby nie było Off Topa ? "Tasman" - sorry. :wow:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Re: Pomozecie ????

Postprzez woznyman » środa, 10 grudnia 2014, 11:57

Czipa mogę Ci zorganizować jakbyś nalegał :-P
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości