Pomozecie? Polajkujecie?
https://www.facebook.com/ekspertlpg
oraz wyslijcie zaproszenie do znajomych: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004912816110
Bede dźwięczny nieocenienie

KR-Ociec napisał(a):A jak nie mam "fejsera" to co ???

- NIEDOCZEKANIE !!!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości