Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez rumcajs » piątek, 14 sierpnia 2015, 07:53

Ja w piątek mam wolne dlatego jadę rano i po drodze gdzieś pewnie jeszcze coś pozwiedzam, wiec ze mną jechać się nie da. A w czwartek wieczorem przyjadę po rzeczy.
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Ragor » piątek, 14 sierpnia 2015, 07:55

Dobrze wiedzieć, czyli jak przyjadę to namiot będzie już rozbity? :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Schummi » piątek, 14 sierpnia 2015, 13:51

PLAN NA SOBOTĘ TRASA ODWRÓCONA:

CHAŃCZA
śniadanie: 9:00 - 10:00
wyjazd: 10:00 - 11:00
KUROZWĘKI 10:15 - 11:15
wyjazd (bez labiryntu): 12:15 - 13:15
KLIMONTÓW 13:00 - 14:00
wyjazd: 14:00 - 15:00
UJAZD 14:15 - 15:15
obiad, zwiedzanie
wyjazd: 18:00 - 19:00
RAKÓW 18:30 - 19:30
CHAŃCZA 19:00 - 20:00

Odwrócić trasę :?: Proszę bardzo :D Kinia wszystko potrafi ;)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez florek » piątek, 14 sierpnia 2015, 15:49

Ragor, z Zawiercia możemy lecieć razem.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez ogórek » sobota, 15 sierpnia 2015, 11:26

nikt z W-wa nie leci w sobotę rano ? mariano,moro,rav jabol itp. :(
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez rumcajs » sobota, 15 sierpnia 2015, 11:35

Ogórek, a Ty nie będziesz wieczorem w piątek ?
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Ragor » sobota, 15 sierpnia 2015, 11:36

Ogórek coś czuję, że wszyscy chcą się integrować już od piątku ;)

PS. Weźcie jakiś alkomat (wiadomo, nie dla mnie) ;D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Abek » sobota, 15 sierpnia 2015, 12:24

No to jestem z Wami od piątku do soboty :) Wiedziałem, że się ucieszycie.

Ragor alkomat mam w posiadaniu i zabiorę tak, żeby sobota była względnie bezpieczna,
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez ogórek » sobota, 15 sierpnia 2015, 18:59

niech każdy weżmie kieliszek i szczoteczkę do zębów.
no nie stety nie dam rady w piątek :( jestem ok. 11 na miejscu w sobote :D
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Mariano » niedziela, 16 sierpnia 2015, 09:05

Ogórek ja jadę w piątek
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Jabol80 » niedziela, 16 sierpnia 2015, 20:49

Ogórek jutro będę wszystko wiedział,dziś do gościa dzwoniłem przed 20 ale nie odbierał.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez KwarciK » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 08:52

Cześć

Czy ktoś z woj. opolskiego się wybiera ? Chętnie bym się wybrał a że pierwszy raz to raźniej będzie we dwoje. :) ;)
KwarciK
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 20 czerwca 2015, 13:02

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Abek » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 09:41

Możesz A4 do Brzeska w piątek pojechać. Będe miał większą pewność że się nie zgubie hehe
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Malwi » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 13:36

Abek nie łudź się :P
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Ragor » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 15:26

KwarciK napisał(a):Cześć

Czy ktoś z woj. opolskiego się wybiera ? Chętnie bym się wybrał a że pierwszy raz to raźniej będzie we dwoje. :) ;)


Śląsk się wybiera, tylko że prawdopodobnie wyruszymy rano, lub pod wieczór (zależnie od mojego wolnego)
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Schummi » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 16:14

nie wiem czy wszyscy zainteresowani mają do mnie numer więc póki jeszcze forum działa to podaję :)

w razie gdyby ktoś nie mógł trafić itp. można dzwonić 697-125-048
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 16:33

kilka osób leci z Warszawy o której startujecie i skąd to bym się z wami zabrała :)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Mariano » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 16:46

Będziemy startować w piątek o 18 z Warszawy
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez maniek » wtorek, 18 sierpnia 2015, 10:52

Hej, ja też się pojawię, z Marianem w piątek przyjade
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez requiem5 » wtorek, 18 sierpnia 2015, 15:15

czemu tak późno, pracujecie?
czy ktoś startuje wcześniej?
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron