
JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca




JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca



KwarciK napisał(a):Cześć
Czy ktoś z woj. opolskiego się wybiera ? Chętnie bym się wybrał a że pierwszy raz to raźniej będzie we dwoje.![]()
JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca




Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości