Inne hobby ?

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Inne hobby ?

Postprzez reddevill » niedziela, 13 grudnia 2009, 10:19

Ja oprócz zabawy na moto zajmuję się jeszcze akwarystyką i terrarystyką zapraszam na swoją stronę.
reddevill
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 13 grudnia 2009, 11:23

czesc,

ja raczej innego hobby nie mam,ale... jakis czas temu plywalem zrobilem patent i plywalem zaglowkami oraz troche sie bawilem w Capoeira.
TasmaN
 

Postprzez guardian_angel » niedziela, 13 grudnia 2009, 11:29

O Tasman no to AHOJ, stopy wody pod kilem, bo ja też pływam sprzętem z żaglami :), a poza tym lubię majsterkować, budować, remontować, projektować i naprawiać różne rzeczy - wszystko to co każdy mężczyzna powinien umieć zrobić, no oprócz robienia dzieci i wynoszenia śmieci bo to akurat jest zakodowane w naszym DNA :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez TasmaN » niedziela, 13 grudnia 2009, 11:35

Guardian... ciiicho z tymi smieciami bo jak moja zona to przeczyta to mi bedzie wypominac ze posiadam bledy genetyczne :D :D

A tak BTW to na jakis kilkudniowy rejsik po mazurach sie musimy w lecie ustawic :)
TasmaN
 

Postprzez zolwik » niedziela, 13 grudnia 2009, 11:37

Dobry temat , ha a ja mam wszech stronne zainteresowanie.
Moje dodatkowe hobby to stolarstwo, elektryka, ze sportu niedawno armwrestling.

TasmaN o widzę Capoeira, warto się to bawić ?
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez guardian_angel » niedziela, 13 grudnia 2009, 11:47

zolwik, jeśli chcesz nabawić się skoliozy to warto :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez TasmaN » niedziela, 13 grudnia 2009, 11:50

zolwik napisał(a):
TasmaN o widzę Capoeira, warto się to bawić ?


Jesli szukasz czegos dla zabawy, rozrywki, zastrzyku endorfin do mozgu to polecam na 100%.
Jesli samoobrona to Capo IMO miernie do tego pasuje.

A tak BTW to jak sie wchodzilo na sale (prowadzil brazylijczyk), muzyka, spiewy a'la samba brazylijska to nawet w zimie czulem sie jak na plazy w Bahia... poezja... :) :) moze kiedys wroce do tego...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WxGZuC5VaK8[/youtube]

P.S.
co to jest armwrestling?

P.S.2
co mi nie dziala wklejanie tego JuTuba :evil:[/youtube]
Ostatnio edytowano niedziela, 13 grudnia 2009, 11:54 przez TasmaN, łącznie edytowano 3 razy
TasmaN
 

Re: Inne hobby ?

Postprzez TasmaN » niedziela, 13 grudnia 2009, 11:52

reddevill napisał(a):Ja oprócz zabawy na moto zajmuję się jeszcze akwarystyką i terrarystyką zapraszam na swoją stronę.



a tu bym mial do Ciebie niedlugo biznes :) od dawna chodzi za mna akwarium w domu ale nie mam zielonego pojecia o temacie :)

Na razie Paula (zona) musi ochlonac po nowym szczurku w domu - Rysiek sie okazal samiczka :D:D:D:D:D
TasmaN
 

Postprzez zolwik » niedziela, 13 grudnia 2009, 12:06

TasmaN napisał(a):P.S.
co to jest armwrestling?


Siłowanie się na ręce
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Mars » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 01:36

Od zeszłego roku powróciłem do modelarstwa, a konkretnie zacząłem latać śmigłowcami RC. Od miesiąca jestem posiadaczem/ pilotem Lamy V4 2,4 GHz. Linki do zdjęć: Lama V4 oraz radio
Ostatnio edytowano poniedziałek, 14 grudnia 2009, 01:40 przez Mars, łącznie edytowano 1 raz
Mars
 

Postprzez guardian_angel » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 09:12

Spalinowy czy elektryczny ? Zawsze mnie ciągneło do zbudowania Monster Trucka z silnikiem spalinowym na RC
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez pegaz » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 10:12

Chetnie dolacze do zeglarzy. Mam patent zeglarza od kilku lat, ale nie plywalem dosc dawno. Pomysl Tasmana mi sie podoba.
pegaz
 

Postprzez Mars » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 14:03

guardian_angel napisał(a):Spalinowy czy elektryczny ?


Elektryk. Na spalinowca przyjdzie czas...
Mars
 

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 14:23

Tasman widze ze nie tylko ja uprawiale Capoeire :)
Chodzilem do FICAG (Fundacao Internacional Capoeira Artes das Gerais)

http://www.capoeira.com.pl/

Polecam,jak ktos chce sie wyzyc....wypocic a przy tym wysmienicie bawic :)

Hobby...akurat ostatnimi czasy wkrecilem sie w bieganie.Kiedys byl Parkour....ale kregoslup dawal sie znac :P
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 15:28

PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Chodzilem do FICAG (Fundacao Internacional Capoeira Artes das Gerais)




To moze mala Roda na zlocie :)

Ja Beribazu :)
TasmaN
 

Postprzez firefox » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 15:49

Panowie, najpierw zlot trzeba zrobic a pozniej sie pokochacie w rytmie "Beribazu"
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 18:33

Hehe do czasu zlotu to pewnie juz nie bede mial GSXFa...ale jak pozwolicie to przyjade :)

Tasman,kto wie...ale juz dawno nie cwiczylem :gitara:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 14 grudnia 2009, 18:34 przez PozytywnieZakreconyWariat, łącznie edytowano 1 raz
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bochen » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 19:32

Ja się interesuje malarstwem, rzeźbą, fotografią, rysunkiem, historią sztuki (z tą grupą zainteresowań wiążę przyszłość), ASG, mam swoją kapelę bluesową, w zimie jężdżę na desce.
Bochen
 

Postprzez miki1406 » wtorek, 15 grudnia 2009, 08:35

Ja to generalnie interesuje się wszystkim :P W kolejności to motocykle, autka (w szczególności Opel i BMW), elektronika pojazdowa, elektronika ogólna wraz z kserokopiarkami (w tej branży pracuje, jestem technikiem serwisu kserokopiarek) :diabel:
miki1406
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron