zolwik napisał(a):
TasmaN o widzę Capoeira, warto się to bawić ?
Jesli szukasz czegos dla zabawy, rozrywki, zastrzyku endorfin do mozgu to polecam na 100%.
Jesli samoobrona to Capo IMO miernie do tego pasuje.
A tak BTW to jak sie wchodzilo na sale (prowadzil brazylijczyk), muzyka, spiewy a'la samba brazylijska to nawet w zimie czulem sie jak na plazy w Bahia... poezja...

moze kiedys wroce do tego...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WxGZuC5VaK8[/youtube]
P.S.
co to jest armwrestling?
P.S.2
co mi nie dziala wklejanie tego JuTuba :evil:[/youtube]
Ostatnio edytowano niedziela, 13 grudnia 2009, 11:54 przez TasmaN, łącznie edytowano 3 razy