Jabol80 napisał(a):Ja niestety odpadam mam nie ciekawą sprawę rodzinną .Tak jak zwykle zawsze coś .

lewmichal napisał(a):Jabol80 napisał(a):Ja niestety odpadam mam nie ciekawą sprawę rodzinną .Tak jak zwykle zawsze coś .
Szkoda, że tak wyszło.
Jenjer, Ty już wiesz, czy będziesz?

lewmichal napisał(a):Jenjer, Ty już wiesz, czy będziesz?















do następnego 
lewmichal napisał(a):My do Świdnika wróciliśmy koło 16. Ogórek mogłeś przeczekać z nami. Wróciłbyś suchy.
Szydlas, jak Twój powrót? Na mokro, czy sucho?
Trochę wtopa z bramą przed domem weselnym.![]()
Do następnego razu ferajno
Dla Młodych jeszcze raz najlepsze życzenia. Upominki nam smakowały.
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości