Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz piąty.

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez ogórek » piątek, 5 sierpnia 2016, 19:49

szarfa z 2015 rok. ,, Marcinowi koledzy z forum gsxf.pl ,,
szarfa z 2014 rok. ,, nie zapominamy -forum suzuki gsxf.pl ,,
szarfa z 2013 rok. ,, Pamiętamy forum suzuki gsxf.pl ,,

Jakieś propozycje na ten rok na tekst na szarfę dla ŚP. Marcina ?
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Schummi » piątek, 5 sierpnia 2016, 21:27

"Na zawsze w naszej pamięci - forum gsxf.pl"
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez krzychuk » sobota, 6 sierpnia 2016, 09:26

A mógłby ktoś coś wiecej napisać odnosnie noclegów no i jakis program zlotu przedstawić.no i wiecej szczegółów prosze
krzychuk
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 11 marca 2016, 18:47
Lokalizacja: Czerniejów k/lublina

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez requiem5 » sobota, 6 sierpnia 2016, 15:50

krzychuk napisał(a):A mógłby ktoś coś wiecej napisać odnosnie noclegów no i jakis program zlotu przedstawić.no i wiecej szczegółów prosze


w pierwszym poście w tym temacie będzie wszystko na bieżąco podawane.


jestem za propozycją Marcina odnośnie tekstu na szarfie.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Abek » sobota, 6 sierpnia 2016, 21:33

woznyman napisał(a):
Abek napisał(a): chyba ze pierdzielne tą pracą i zacznę gwałcić kozy :P


weź przestań, przyjedź na zlot, pogadamy, nie podejmuj takich decyzji pod wpływem emocji

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Paskudna prowokacja :) Paskudna ;)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez woznyman » sobota, 6 sierpnia 2016, 22:23

Abek napisał(a):
woznyman napisał(a):
Abek napisał(a): chyba ze pierdzielne tą pracą i zacznę gwałcić kozy :P


weź przestań, przyjedź na zlot, pogadamy, nie podejmuj takich decyzji pod wpływem emocji

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Paskudna prowokacja :) Paskudna ;)


Haha, terefere,

Tu masz paskudną prowokację

Obrazek
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez JenJer » niedziela, 7 sierpnia 2016, 13:49

Co do szarfy to propozycja tekstu była moja, ale mój żon lubi sobie takie rzeczy przy ... Do siebie :D a co do informacji cenowych, trasy przejazdu i potencjalnych godzin, np. wyjazdów itp, to jak już wszystko poskładam w zgrabną całość to napiszę a Edi ładnie to wkomponuje w post pierwszy.
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez krzychuk » niedziela, 7 sierpnia 2016, 15:45

z tego co widziałem to istnieje mozliwosc doczołgania sie do jakiegos domku? bo ja namiot mam tylko dla moto a i jakos mi nie słuzy nocleg namiotowy.lewmichał jak bys był chetny to mozemy razem poleciec ale licz sie z tym ze bedziesz miał przyczepke.
krzychuk
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 11 marca 2016, 18:47
Lokalizacja: Czerniejów k/lublina

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Ragor » niedziela, 7 sierpnia 2016, 17:48

JenJer, ognisko na plaży? Żeby znowu ktoś nie przyprowadził jakiejś obcej ekipy ;)
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Schummi » niedziela, 7 sierpnia 2016, 18:17

Ragor napisał(a):JenJer, ognisko na plaży? Żeby znowu ktoś nie przyprowadził jakiejś obcej ekipy ;)

na plażę też można przyprowadzić ;) a poważnie to może być również na plaży, z tym, że nie będziemy mieć stolika.
krzychuk napisał(a):z tego co widziałem to istnieje mozliwosc doczołgania sie do jakiegos domku?

no nie bardzo (przynajmniej nie w tym ośrodku) bo w sezonie wynajmują domki na cały tydzień. zresztą o tej porze już nic nie zarezerwujesz bo nie ma wolnych miejsc - dzisiaj pytaliśmy.
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez lewmichal » niedziela, 7 sierpnia 2016, 20:28

krzychuk napisał(a):lewmichał jak bys był chetny to mozemy razem poleciec ale licz sie z tym ze bedziesz miał przyczepke.

Spoko. Będzie chyba jeszcze ze 2 osoby z nami jechać
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez JenJer » niedziela, 7 sierpnia 2016, 23:12

Czy jeżeli przez 300 m drogi będzie szuter to bardzo będziecie kląć :?: Można to objechać robiąc 2 km, co wy na to :?: Próbuję ułożyć tak żeby nie jeździć krajówkami tylko maks powiatówkami. Ładniejsze widoczki i duuużo mniejszy ruch :mrgreen:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 07:31

2 km to nie odległość. Objedźmy szutry
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 07:37

Jeśli chodzi o dojazd do Łagowa do ronda , to robię tą trasę przynajmniej raz w miesiącu bo jeżdżę do Baćkowic , jednak trasa miejscami jest z koleinami ale ogólnie spoko widoki i mały ruch.

https://goo.gl/maps/T5RY3tWT7y62
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 09:50

jeździjmy po asfalcie bo po piasku maszyna mi się zakurzy :)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez JenJer » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 10:48

Nie o piach mi chodziło, ale o żwir :P Dobrze będzie, nie stresujcie się na zapas, wedle życzenia będzie tylko asfaltówka.

Plan jest taki, żeby odwiedzić Klimontów, Włostów i Ujazd, ten ostatni nie wszyscy, którzy się deklarują widzieli, a poza tym od naszego ostatniego pobytu tam był remont i wygląda to trochę inaczej :mrgreen:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 11:55

Jestem za na wszystkie miejsca :)
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 12:23

jestem za wszystkimi opcjami :)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez szydlas » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 15:30

Czy ktoś się wybiera samochodem? :) I czy jest możliwość domku? Ktoś zarzuci linkiem do strony z noclegownią? :)
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Schummi » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 16:35

szydlas napisał(a):Czy ktoś się wybiera samochodem? :) I czy jest możliwość domku? Ktoś zarzuci linkiem do strony z noclegownią? :)

samochodem Ragor i chyba Rumcajs :)
teoretycznie jest możliwość domku ale raczej wolnych miejsc nie znajdziesz i cena zabójcza :granat:
link do strony ośrodka: http://www.chanczadomki.pl/ (jest w pierwszym poście na mapce dojazdowej :D)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości