


krzychuk napisał(a):A mógłby ktoś coś wiecej napisać odnosnie noclegów no i jakis program zlotu przedstawić.no i wiecej szczegółów prosze

woznyman napisał(a):Abek napisał(a): chyba ze pierdzielne tą pracą i zacznę gwałcić kozy
weź przestań, przyjedź na zlot, pogadamy, nie podejmuj takich decyzji pod wpływem emocji
![]()
![]()
Abek napisał(a):woznyman napisał(a):Abek napisał(a): chyba ze pierdzielne tą pracą i zacznę gwałcić kozy
weź przestań, przyjedź na zlot, pogadamy, nie podejmuj takich decyzji pod wpływem emocji
![]()
![]()
Paskudna prowokacjaPaskudna





JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca

Ragor napisał(a):JenJer, ognisko na plaży? Żeby znowu ktoś nie przyprowadził jakiejś obcej ekipy
krzychuk napisał(a):z tego co widziałem to istnieje mozliwosc doczołgania sie do jakiegos domku?

krzychuk napisał(a):lewmichał jak bys był chetny to mozemy razem poleciec ale licz sie z tym ze bedziesz miał przyczepke.










szydlas napisał(a):Czy ktoś się wybiera samochodem?I czy jest możliwość domku? Ktoś zarzuci linkiem do strony z noclegownią?

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości