
RAV napisał(a):Ragor napisał(a):ALKOMAT!! Niech ktoś weźmie alkomat!
Nieświadomi żyją spokojniej![]()

sajter napisał(a):Pierdziele jak moto nie uda się zrobić to przyjadę samochodem będziecie mieli podwójną obstawęopla i forda









a i był nowy fajny człowiek na imbryku 


wiem że to nie ładnie, ale kac morderca mnie do tego namówił , jedz jak na szybciej do domu , tam czeka na ciebie zimne piwko






Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości