Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz piąty.

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » piątek, 19 sierpnia 2016, 07:28

Pierdziele jak moto nie uda się zrobić to przyjadę samochodem będziecie mieli podwójną obstawę ;) opla i forda :)
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Mariano » piątek, 19 sierpnia 2016, 11:14

My jednak przyjedziemy jutro z samego rana.
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Schummi » piątek, 19 sierpnia 2016, 12:38

RAV napisał(a):
Ragor napisał(a):ALKOMAT!! Niech ktoś weźmie alkomat! :D

Nieświadomi żyją spokojniej :) ;)

a po co alkomat? przecież jak RAV dmuchnie to już będzie popsuty bo skali braknie :lol:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Schummi » piątek, 19 sierpnia 2016, 12:41

sajter napisał(a):Pierdziele jak moto nie uda się zrobić to przyjadę samochodem będziecie mieli podwójną obstawę ;) opla i forda :)

dobra ale pod warunkiem, że będziecie jechać jak my po dwóch na szerokości :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » piątek, 19 sierpnia 2016, 12:43

Jak będę miał wlepy po szybe to Idę na to ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez JenJer » piątek, 19 sierpnia 2016, 13:04

jakie wlepy po szybe :?:

Jak coś to dzwonić:
Schummi - 510-031-739 lub 697-125-048
JenJer - 669-353-933
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » piątek, 19 sierpnia 2016, 15:14

W okolicach Radomia troszkę pada

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez RAV » piątek, 19 sierpnia 2016, 16:48

Troszkę ? Gradobicie miałem po drodze.
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » piątek, 19 sierpnia 2016, 17:05

To może w innej okolicy byłem ;p

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » sobota, 20 sierpnia 2016, 06:31

http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016082 ... 401acf.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » niedziela, 21 sierpnia 2016, 07:29

Jak to możliwe że jedna się uchwała :)?
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016082 ... 91e2d6.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez ogórek » niedziela, 21 sierpnia 2016, 14:13

ja już w domu, dzięki ludziska za spotkanie , jak zawsze było zajebiśc........ :browar: a i był nowy fajny człowiek na imbryku :D witamy w kółku wzajemnej adoracji , jak to powiedział ktoś ,kiedyś , złośliwy. :paluj:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » niedziela, 21 sierpnia 2016, 14:15

Jak mogłeś tak bez pożegnania wyjechać !!!!

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Mariano » niedziela, 21 sierpnia 2016, 15:02

My też już w domu :-) było super jak zawsze :-) pozdrowienia dla wszystkich :-)
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez ogórek » niedziela, 21 sierpnia 2016, 15:42

Rafał sory :paluj: wiem że to nie ładnie, ale kac morderca mnie do tego namówił , jedz jak na szybciej do domu , tam czeka na ciebie zimne piwko :browar:

ps. lepiej się witać jak żegnać :D
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » niedziela, 21 sierpnia 2016, 16:06

Na zakończeniu Cię przy witam zimnym piwkiem ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez ogórek » niedziela, 21 sierpnia 2016, 16:10

ok. trzymam za słowo :D


ps. kilka fotek https://goo.gl/photos/uhr26bQVYABUmACG9
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez requiem5 » niedziela, 21 sierpnia 2016, 16:20

ja tez już dawno w domu i nawet udało mi się na grila do siostry załapać. ;)
nam się udało w pięknym słońcu wracać. Jak się nie mylę to koło Radomia się tylko chmurzyło i było lodowate powietrze ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez rumcajs » niedziela, 21 sierpnia 2016, 16:34

Ja w domku... było mi żal Truskawki Woźnego i Florka jak mokli, bo był moment, że wycieraczki w oplu nie nadążały.


Życie jest piękne :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » niedziela, 21 sierpnia 2016, 16:36

A My wyplywamy ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron