Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz piąty.

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Ragor » niedziela, 21 sierpnia 2016, 16:51

Ragor in home ;)

Jak Wam się wyprzedzało pod górkę na tej płynącej rzece? :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez woznyman » niedziela, 21 sierpnia 2016, 17:28

My już też w garażu

Lało solidnie, aż Truskawka zielone puściła :mrgreen:

Aż mi się dzisiaj łezka w oku zakręciła wspominając jak się za bajtla rowerem na pełnym gazie z nogami w górze w kałuże wjeżdżało

:-D :-D :-D
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Schummi » niedziela, 21 sierpnia 2016, 18:10

My właśnie dojechaliśmy - cali mokrzy bo nakurwiało żabami, ze skręconą kostką wybieramy się na prześwietlenie ale jak zwykle banan na gębie bo spotkanie z wami jak zawsze udane :browar:

Ogórek, na kaca mordercę radę jakoś znaleźliśmy z Rafałami i dziewczynami :D było zostać z nami na plaży i wypić browarka na kaca :mrgreen: fakt że przez to wyjechaliśmy bardzo późno i deszcz nam dupy zmoczył ale było warto :gitara:

Wielkie dzięki wszystkim za super spotkanie :browar: nowe wiadomości z wielkiego świata :smok: i wogóle, wogóle... ciężko to wyrazić słowami :)
Anecie, RAV'owi i Sajterowi dodatkowo za dzisiejszy dzień spędzony na mega lenistwie :kiss:


P.S. Rumcajs - mamy Twoje kubeczki.
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » niedziela, 21 sierpnia 2016, 18:46

Ja też już dotarłem :) dzięki za super spotkanie z Wami zawsze jest MEGA :)

PS. RAV do Iłży leciał za Mną więc pewnie niedługo też się odezwie.
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Ragor » niedziela, 21 sierpnia 2016, 19:23

woznyman napisał(a):Aż mi się dzisiaj łezka w oku zakręciła wspominając jak się za bajtla rowerem na pełnym gazie z nogami w górze w kałuże wjeżdżało


Możesz nie wierzyć, ale mijając tę kałuże bokiem (lewym pasem), Rumcajs zastanawiał się w jaki sposób pokonał ją Florek :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez lewmichal » niedziela, 21 sierpnia 2016, 19:44

To i ja się odmeldowuję. Na plecaku też się da :)
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez RAV » niedziela, 21 sierpnia 2016, 22:27

My też dopłynęliśmy do domu. Później jednak napiszę coś więcej bo wy...ebany jestem przeokrutnie.
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez JenJer » niedziela, 21 sierpnia 2016, 23:24

Bracie bliźniaku mojego pierwszego męża :mrgreen: załatwiłeś mi Marcinka na dobre 4 tygodnie :paluj: ładnie to tak unieszczęśliwiać siostrę swojej żony :?:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 05:12

Małżonko Swojego pierwszego męża do północy a po północy drugiego to co skręcona ? Gips czy usztywnienie ?
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Schummi » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 14:54

sajter napisał(a):Małżonko Swojego pierwszego męża do północy a po północy drugiego to co skręcona ? Gips czy usztywnienie ?

skręcona :/ na szczęście obyło się bez gipsu
podobno głupota czasem musi boleć :paluj: do następnego spotkania się wykuruję bo takich spotkań się nie opuszcza z byle powodu :browar:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 14:56

Wróciłeś na skręconej do domu i latałeś cały dzień więc do spotkania to Ty będziesz jak nowo narodzony :P
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez seba » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 18:49

Marcin był cały czas na znieczuleniu więc nic nie bolało:)
Avatar użytkownika
seba
 
Posty: 26
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lipca 2016, 06:56
Lokalizacja: Opole Lubelskie

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Schummi » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 19:17

seba napisał(a):Marcin był cały czas na znieczuleniu więc nic nie bolało:)
teraz też nie boli jakoś bardziej niż wczoraj:)
Gorzej to wygląda niż boli :/
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 20:08

Rav jeden chwyt (z zaskoczenia) i tyle szkód, wyobrażam sobie jak by to było gdyby pokazywał mi jakieś chwyty w jakiejś sztuce walki ;P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez seba » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 21:25

Może na kolejnym zlocie zrobimy jakiś konkurs sztuk walki, bo widzę że wśród forumowiczów są ukryte talenty:)
Avatar użytkownika
seba
 
Posty: 26
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lipca 2016, 06:56
Lokalizacja: Opole Lubelskie

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Abek » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 21:50

Nie ma tyle gipsu haha
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez florek » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 22:11

Jak leciałem w kałużę to mi motor zblokowało prawie do zera, więc nie trzeba było hamować. W butach już mi wcześniej pływało, tak że niepotrzebnie nogi podnosiłem. Stopki sobie pięknie wymoczyłem. Woźny, dzięki za rękawiczki. Wszystkim serdeczne dzięki za miłe chwile. Było pięknie. :) Pozdrawiam i zachęcam do następnych spotkań.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez sajter » wtorek, 23 sierpnia 2016, 01:07

Ni cholery nie wiem co to za tekst , chyba musiałem usnąć na odblokowanym telefonie ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez Schummi » wtorek, 23 sierpnia 2016, 12:27

sajter napisał(a):Ni cholery nie wiem co to za tekst , chyba musiałem usnąć na odblokowanym telefonie ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Początkowo próbowałem ogarnąć o co ci chodziło, ale wymiękłem na drugiej linijce :shock:

requiem5 napisał(a):Rav jeden chwyt (z zaskoczenia) i tyle szkód, wyobrażam sobie jak by to było gdyby pokazywał mi jakieś chwyty w jakiejś sztuce walki ;P
dodaj jeszcze, że to była zabawa ;) aż strach myśleć co by było gdyby RAV potraktował to na poważnie :granat:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z "JAJAMI" po raz czwarty, czyli zlot GSXF'ów po raz pią

Postprzez requiem5 » wtorek, 23 sierpnia 2016, 15:48

armagedon :shot: :snajper: :granat: i faktycznie zabrakło by gipsu ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron