Jak Wam się wyprzedzało pod górkę na tej płynącej rzece?
JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca


nowe wiadomości z wielkiego świata
i wogóle, wogóle... ciężko to wyrazić słowami


woznyman napisał(a):Aż mi się dzisiaj łezka w oku zakręciła wspominając jak się za bajtla rowerem na pełnym gazie z nogami w górze w kałuże wjeżdżało
JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca



ładnie to tak unieszczęśliwiać siostrę swojej żony 


sajter napisał(a):Małżonko Swojego pierwszego męża do północy a po północy drugiego to co skręcona ? Gips czy usztywnienie ?
do następnego spotkania się wykuruję bo takich spotkań się nie opuszcza z byle powodu 


teraz też nie boli jakoś bardziej niż wczoraj:)seba napisał(a):Marcin był cały czas na znieczuleniu więc nic nie bolało:)



sajter napisał(a):Ni cholery nie wiem co to za tekst , chyba musiałem usnąć na odblokowanym telefonie
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
dodaj jeszcze, że to była zabawarequiem5 napisał(a):Rav jeden chwyt (z zaskoczenia) i tyle szkód, wyobrażam sobie jak by to było gdyby pokazywał mi jakieś chwyty w jakiejś sztuce walki ;P


i faktycznie zabrakło by gipsu 
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości