moje wierszę

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

moje wierszę

Postprzez TasmaN » czwartek, 7 stycznia 2010, 22:09

bo moj kolega to EasyRider,
kupil Harleya, mial z tego frajde...
ale ja jestem chlopak bombowy,
to se kupilem motur sportowy...,
zaraz poczulem zew motocyklisty,
ale tu na wsi to grunt blotnisty...
a ze jezdzilem zwykle na baku,
to sie wjebalem w pole z burakow,
a ze to byly buraki pastewne,
to o Moj Boze, jak w nie nie jebne...
no i popsulem motur sportowy,
nie mialem kasy na drugi, nowy...
a raz widzialem, gdzies sytuacje,
w otwartym kasku, wiatr i wibracje,
to pomyslalem, jasna cholera,
to moze teraz wezme choppera,
no ale sasiad, co to jest gejem,
widzialem wlasnie jechal Harleyem,
i pomyslalem: nie jestem ciotą
nie mam na sporta, to chodze piechotą


P.S.
tylko poblogoslawic ta jebana zime :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire:
TasmaN
 

Postprzez Byniu » czwartek, 7 stycznia 2010, 22:13

amen...
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez DiElektryk » piątek, 8 stycznia 2010, 17:21

Kiedy tak czytam Twe wypociny
na mojej twarzy przeróżne miny
powykręcało mordę mi całą
teraz mnie w kasku będzie bolało
Tasman niedobry, tasman jest zły
on moją buźkę chce popsuć mi!
Ze śmiechu cieżko dojśc mi do siebie
chyba poleżę jeszcze na glebie...


Tasior sklecił niezły wypasior :P
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bochen » piątek, 8 stycznia 2010, 22:30

To prawie jak Słowacki vs Mickiewicz. Są jeszcze gdzieś te stare tematy z naszymi rymowankami, bo można by jakiś tomik wydać :D??
Bochen
 

Postprzez Nyuno » sobota, 19 czerwca 2010, 16:00

Są gdzieś są...

Tasman walnij jakiegoś ryma o tym jak to Ciebie boli brak motocykla :)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » sobota, 19 czerwca 2010, 18:53

xD

ale co ty TasmaN masz do chopperkow? :P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez DiElektryk » niedziela, 20 czerwca 2010, 00:36

Fraszka - na Tasmana :)

Tass jest chłop nie od parady,
byle chopp nie daje rady.
On i chopper dwa bieguny,
nie ma jak palenie gumy.
Zatem sportem chłop poginał,
sezon, dwa ale już finał.
Bo w nim laczek był za wąski,
teraz szuka On nawiązki.
Kupi sporta prawdziwego,
spali kapcia szerokiego.

:P

Pozdro!
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Budzik » niedziela, 20 czerwca 2010, 09:33

nieno panowie zamiast tych spotkan czwartkowych to ja bym zrboil wieczorki literackie ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Bones » poniedziałek, 28 czerwca 2010, 05:43

O widzę że inspiracją Tasmana był utworem zespołu Grupa Furmana - ETZ ;)
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 28 czerwca 2010, 11:55

Dzisiaj Tasman napisał do mnie:
Jezdzic, smigac, zapierdalac...
Szafe zamknac, gume zjarac.
Pic, pierdolic, nie zalowac...
Jezdzic szybko, nie preclowac :p

:brawo:
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 28 czerwca 2010, 12:22

cisnie tasmana i na wiersze i na jazde :D
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez vika » czwartek, 1 lipca 2010, 17:14

jestem w szoku :D
vika
 

Postprzez Nyuno » czwartek, 1 lipca 2010, 18:11

A może dorzucisz coś od siebie i nas zaszokujesz?
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez vika » piątek, 2 lipca 2010, 09:10

Nie no ja raczej w te strone utalentowana nie jestem ;> ;]
vika
 

Postprzez Nyuno » piątek, 2 lipca 2010, 16:21

Tu nie chodzi o talent tylko o zgranie w grupie ;)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość