Nyuno napisał(a):A po co właściwie wyważa się koła?
firefox napisał(a):O ile pamietam to mi mecanik mowil ze sie wywaza tylko przednie, tylnego nie trzeba
Nyuno napisał(a):Czyli 50 od koła - jak na warunki Warszawskie, to moim zdaniem całkiem dobra cena
Alpha napisał(a):Niedawno w TV był film o biciu rekordu prędkości na słonym jeziorze , ponad czysta na trzydziestoletnich oponach .
Wydaje mi się że trochę drogo . Kiedyś producenci deklarowali 4-5 letnią przydatność opon do sprzedaży , więc teoretycznie to złom . Ale w praktyce , jeśli zechcesz je kupić , może się okazać , że niczego im nie brakuje .
Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości