Jeśli mam coś podpowiedzieć przyjezdnym to polecam przyjechać jak najwcześniej i nie wjeżdżać na parkingi targowe bo robi się tam niezły syf jak ludzie chcą wyjechać.
A więc opłaca się zaparkować nawet 500 m od targów przy ulicy i nie stać w korku do wjazdu/wyjazdu
A jeśli chodzi o samą wystawę to jest to jakaś propozycja oglądnięcia nowych motocykli i akcesoriów w zimowy weekend. Pewnie się pojawię, jak mi się będzie chciało tłuc przez całe miasto
