II Wystawa motocykli w Wawie

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

II Wystawa motocykli w Wawie

Postprzez firefox » sobota, 23 stycznia 2010, 20:28

19-21.02.2010 - II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów, Warszawa, Hale Wystawiennicze MT Polska przy ul. Marsa 56.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » sobota, 23 stycznia 2010, 21:04

wstepnie ja byc chetna :)
TasmaN
 

Postprzez ZiGi » niedziela, 24 stycznia 2010, 01:54

Ja byłem w zeszłym roku i byłem zadowolony z wizyty więc tym razem też się wybiorę tym razem z narzeczoną :)
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez TasmaN » niedziela, 24 stycznia 2010, 02:21

Co do jakosci imprezy to raczej gowno w zlotym papierku, ale z nudow zimowych mozna pojsc. Zeszle lata to bez rewelacji.
TasmaN
 

Postprzez Rabinger » poniedziałek, 25 stycznia 2010, 08:26

nie byłem ale kto wie moze sie pojawie :)
Rabinger
 

Postprzez ivan » poniedziałek, 25 stycznia 2010, 13:17

Jeśli mam coś podpowiedzieć przyjezdnym to polecam przyjechać jak najwcześniej i nie wjeżdżać na parkingi targowe bo robi się tam niezły syf jak ludzie chcą wyjechać.
A więc opłaca się zaparkować nawet 500 m od targów przy ulicy i nie stać w korku do wjazdu/wyjazdu :)

A jeśli chodzi o samą wystawę to jest to jakaś propozycja oglądnięcia nowych motocykli i akcesoriów w zimowy weekend. Pewnie się pojawię, jak mi się będzie chciało tłuc przez całe miasto :)
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez firefox » poniedziałek, 25 stycznia 2010, 13:30

Ja mam pod nosem, moze ze 2 km bedzie :p
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości